ثبت سفارش
ورود
واتس اپ

ویرایش رایگان - ویرایش نیتیو رایگان

یرایش رایگان

ویرایش رایگان

خدمات ویرایش تخصصی رایگان ویرایش رایگان متون انگلیسی را به مجموعه خدمات خود اضافه کرده است. تنها کافی است که فرم زیر را تکمیل کنید، فایل خود را آپلود کنید و به همین راحتی سفارش ویرایش نیتیو رایگان برای شما ثبت می شود. امروزه کیفیت مسئله ای است که کمتر در جامعه ما دیده می شود و این مسئله در مورد ترجمه مقالات به انگلیسی نیز صدق می کند. در چنین مواردی، محقق یا دانشجو که تخصص لازم برای ارزیابی کیفیت ترجمه انگلیسی را ندارند، مقاله را برای نشریه ارسال می کنند و پس از چند هفته و یا چند ماه، مجله مقاله را برای انجام ویرایش نیتیو ریجکت می کند. این مسئله باعث تاخیر چند هفته ای یا چند ماهه در روند اکسپت مقاله و اتلاف زمان با ارزش محققین می شود.
همراه با انجام ،ویرایش نیتیو رایگان گزارشی از وضعیت کلی نگارش متن برای شما ارسال می شود. به این ترتیب در صورت نیاز به ویرایش باقی متن، می توانید سفارش ویرایش نیتیو باقی متن را ثبت کنید و از اتلاف زمان با ارزش خود پیشگیری کنید.

ارزیابی رایگان کیفیت ترجمه انگلیسی

محققین و دانشجویان می توانند با استفاده از خدمات ارزیابی رایگان کیفیت ترجمه از مناسب بودن و آکادمیک بودن مقالات ترجمه شده به انگلیسی اطمینان حاصل کنند. برای بهره مندی از این خدمات، مقاله خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید. ارزیابی کیفیت ترجمه همراه با ویرایش بخشی از متن انجام خواهد گرفت. به این ترتیب محققین و دانشجویان می توانند موارد اصلاحی انجام گرفته در متن را مشاهده کنند و در صورت لزوم کل متن ویرایش نیتیو شود.


نمونه ترجمه تخصصی

ویرایش نیتیو رایگان و مزیت های آن

  1. هیچ گونه هزینه ای بابت این خدمات از شما دریافت نمی شود.
  2. همراه با انجام ویرایش، گزارشی از وضعیت کلی متن مقاله ارائه می شود.
  3. صرفه جویی در فرآیند اکسپت و چاپ مقاله
  4. ویرایش نگارشی و ویرایش گرامری کامل و رایگان
  5. امکان مشاهده تمامی تغییرات اعمال شده در متن، پس از ویرایش
  6. ارسال متن ورایش شده به صورت فایل وورد
  7. امکان دریافت فایل ویرایش شده در عرض 24 ساعت در روزهای کاری
  8. امکان دریافت فایل وریرایش شده در عرض 48 ساعت در ایام تعطیل رسمی
  9. امکان ارتباط مستقیم با ادیتور مقاله

شرایط ویرایش رایگان مقاله

خدمات ویرایش نیتیو رایگان با این هدف به شما ارائه می شود که از کیفیت متن انگلیسی خود قبل از ارسال به مجله اطمینان حاصل کنید. به همین دلیل تنها چکیده مقاله یا حداکثر 500 کلمه از متن ارسالی ویرایش می شود. همچنین صرفا یک مرتبه می توانید از این سرویس استفاده کنید. برای دریافت فایل بایستی یک آدرس ایمیل معتبر در فرم وارد کنید همچنین به منظور پیگیری و دریافت پیامک تکمیل کار، اضافه کردن یک شماره همراه ضروری است. در کنار فایل ویرایش شده که از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود، گزارشی از ارزیابی کیفی متن ترجمه ارسال خواهد شود.
نمونه ترجمه تخصصی

ثبت درخواست ویرایش رایگان

جهت ثبت درخواست ویرایش رایگان فرم زیر را تکمیل کنید:
فقط فایل وورد (WORD)

قیمت ویرایش نیتیو | قیمت ویرایش مقالات انگلیسی | هزینه ویرایش نیتیو مقاله

محاسبه قیمت

ویرایش نیتیو

لطفا جهت تعیین هزینه ویرایش نیتیو مقالات انگلیسی، فایل خود را ارسال کنید.

قیمت ویرایش نیتیو مقاله انگلیسی بستگی به کیفیت فعلی نگارش متن دارد. به همین دلیل امکان مشخص کردن یک نرخ ثابت برای کارهای ادیت وجود ندارد. از این بابت خواهشمندیم فایل خود را برای محاسبه قیمت ادیت تخصصی ارسال کنید.
لطفا فقط فایل وورد ارسال کنید

ارسال فایل بیشتر


×

ترجمه تخصصی لبخند جهت ارائه خدمات و تجربه ای بهتر به شما، از کوکی استفاده می کند.

لطفا با بیان نظر خود ما را در ارتقاء کیفیت این صفحه یاری کنید

میانگین میزان رضایت کاربران 85% آیا مطالب این صفحه برای شما مفید بود؟ happy face unhappy face