می خوای مقاله برای ژورنال سطح بالا چاپ کنی!
پس یه بار برای ترجمه هزینه کن
نیاز به ویرایش نیتیو با گواهی ویرایش داری
بدون واسطه کارتو به مترجم بسپار
نیاز به رفع مشابهت مقاله داری؟
اولین مرکز تخصصی رفع سرقت ادبی در ایران
گزارش مشابهت Ithenticate ارزان ترین در ایران!
صدور گزارش در کمتر از 15 دقیقه

ترجمه تخصصی لبخند - ارتباط مستقیم با مترجمان

درباره ترجمه تخصصی لبخند

ارتباط مستقیم با مترجمان

نزدیک به 15 ساله که در زمینه ترجمه فعال هستیم. در این مدت مهمترین روش ما برای توسعه کسب و کارمون راضی نگه داشتن مشتریان بوده. به نظر ما بهترین تبلیغ، مشتریان راضی هستند. به جرات و با افتخار میتونیم بگیم که این مدت 10 سال تعداد مشتریان ناراضی ما به تعداد انگشتان دست هم نبودن. و هستند مشتریانی که از اوایل فعالیت ما همچنان ارتباطشون رو با دفتر خدمات ترجمه لبخند حفظ کردند. این افتخار بزرگی برای ماست.
تلاش کردیم که دست واسطه ها را کوتاه کنیم. و امکان ارتباط مستقیم بین مترجم و مشتری را فراهم کنیم. با افتخار اعلام میکنیم که این وب سایت هم به طور کامل توسط گروه ترجمه لبخند طراحی، راه اندازی، و مدیریت میشه. هر کدوم از راه های ارتباطی زیر مستقیما به مترجمان دفتر وصل میشن. با خیال راحت کارتون رو به کسی بسپارید که کارتون رو نهایتا انجام خواهد داد.
با توجه به حذف واسطه ها، به جرات میتونیم اعلام کنیم که قیمتهای ما با توجه به کیفیت کارمون کاملا رقابتی ومنصفانه است.

ارتباط مستقیم با مترجم


از آنجا که امروه افزایش قیمتها در کشور پررنگ تر و ملموس تر شده، همه ترجیح می دهند که هزینه ها را حتی المقدور کاهش دهند. گاهی به سختی می توان به ارزان بودن کالایی اعتماد کرد، چرا که اغلب اعتقاد دارند که "هیچ ارزانی بی حکمت نیست"، اما باید در نظر داشت که وجود واسطه می تواند حتی تا 50 درصد به هزینه های اولیه بیفراید. در صورتی که مشتری بتواند در گام اول مستقیما با مترجم صحبت کند، می تواند از مزایای مختلفی از جمله موارد زیر بهره مند شود:

در کمتر از یک دقیقه با ترجمه تخصصی لبخند آشنا بشین.

مزایای ارتباط مستقیم با مترجم

  1. باتوجه به تجربه کاری، مترجم به سرعتی تشخیص می دهد که کدام نوع از خدمات مرکز ترجمه (بازنویسی، ویرایش یا ترجمه مجدد) برای شما مناسب تر است.
  2. صرفه جویی در وقت مشتری.
  3. کاهش چشمگیر هزینه ها حتی تا 50 درصد
  4. دریافت ترجمه ای با کیفیت بالاتر

مرکز ترجمه تخصصی لبخند امکان ارتباط مستقیم با مترجم را بدون آنکه خدشه ای به کیفیت وارد شود، محقق ساخته است. عدم وجود واسطه به کاهش هزینه های مشتری کمک شایانی می کند. در اکثر کسب و کارها از جمله دفاتر ترجمه، وجود واسطه باعث بروز بسیاری از اشکالات ناخواسته در روند انجام کار ترجمه می شود که می توان به برخی از آن موارد اشاره نمود:

مضرات حضور واسطه در امر ترجمه

  1. معمولا شخص واسطه چون از ترجمه آگاهی ندارد، نمی تواند به درستی و بطور دقیق مراجعه کننده را راهنمایی کند.
  2. در صورت بروز سوالات احتمالی در این خصوص، نمی تواند ابهامات را برطرف نماید.
  3. به دلیل عدم تجربه مستقیم کار ترجمه نمی تواند بصورت دقیق و ملموس مشکلات احتمالی و جزئیات آن را برای مشتری شفاف سازی نماید.
  4. گاهی در حین کار این ضرورت احساس می شود که نکته ای مستقیما به مترجم یادآوری شود تا بتواند آن را در روند ترجمه لحاظ نماید و کیفیت کار را ارتقا دهد.
یکی از دیگر از مزیت های بی واسطه بودن "مرکز ترجمه تخصصی لبخند" و ارتباط مستقیم با مترجم این است که چون خود مترجم با مشتری در ارتباط مستقیم قرار دارد و احساس می کند که همواره باید نسبت به کیفیت کار پاسخگو باشد، از نظر ذهنی احساس مسئولیت بیشتری نسبت به کیفیت کار خواهد داشت.
liveChat
×
راه های ارتباط با ما:
×

ترجمه تخصصی لبخند جهت ارائه خدمات و تجربه ای بهتر به شما، از کوکی استفاده می کند.

لطفا با بیان نظر خود ما را در ارتقاء کیفیت این صفحه یاری کنید

میانگین میزان رضایت کاربران 88% آیا مطالب این صفحه برای شما مفید بود؟ happy face unhappy face
نمونه ترجمه آی اس آی ترجمه مقاله مدیریتی ترجمه مقاله حسابداری ترجمه مقاله مهندسی صنایع ترجمه مقاله پزشکی ترجمه مقاله روانشناسی ترجمه مقاله پرستاری ترجمه مقاله بهداشت محیط ترجمه مقاله پریفیوژن قلبی ترجمه مقاله نانو فیزیک ترجمه مقاله نانو فیزیک ترجمه مقاله صنایع غذایی ترجمه مقاله فلسفی ترجمه مقاله ادبی ترجمه مقاله حقوقی ترجمه مقاله تاریخ ادبیات ترجمه مقاله فقهی ترجمه مقاله کشاورزی ترجمه مقاله اقتصادی ترجمه مقاله علوم سیاسی ترجمه مقاله هوش مصنوعی
با ما همراه شوید: اینستاگرام ترجمه لبخند فیسبوک ترجمه لبخند لینکدین ترجمه لبخند تلگرام ترجمه لبخند یوتیوب ترجمه لبخند یوتیوب ترجمه آپارات طراحی و اجرا: خدمات ترجمه لبخند
کلیه حقوق متعلق به دفتر خدمات ترجمه لبخند است.
© 2010-2024
با ما تماس بگیرید:
تلفن ترجمه لبخند02634421844
موبایل ترجمه لبخند09198220164
موبایل ترجمه لبخند 09198385716
ایمیل ترجمه لبخند Labkhand.office@gmail.com