ثبت سفارش
ورود
واتس اپ

ویرایش مقاله

ویرایش نیتیو مقاله

ویرایش مقاله

ویرایش مقاله یک تخصص است و در کنار علم و دانش نیازمند تجربه طولانی و مفید ویرایش گر یا مترجم است. برای انجام ویرایش مقاله دانستن قواعد کافی نیست و ویرایشگر بایستی با سبک نگارش تخصصی و همچنین اصول نگارش آکادمیکآشنایی کامل داشته باشد. این آشنایی و مهارت با گذراندن چند واحد دانشگاهی یا اخذ مدارک مختلف بدست نمی آید. بلکه تجربه سالها ترجمه متون علمی و مقالات چاره ساز است.
ما در ترجمه تخصصی لبخند با تکیه بر بیش از یک دهه تجربه موفق در زمینه ترجمه و ویرایش مقاله به شما تضمین میدهیم که مقاله شما به دلیل ایراد نگارشی و گرامری یا Poor English مردود نخواهد شد. اگر از خدمات ترجمه تخصصی یا ویرایش مقاله ما استفاده کرده باشید از ضمانت دائمی کیفیت نگارشی مقاله بهره مند خواهید بود. همچنین امکان ارائه گواهی ویرایش مقاله برای شما عزیزان فراهم شده است.

ویرایش مقاله isi

چنانچه قصد چاپ مقاله در نشریات ISI، PubMed، Scopus یا سایر ژورنالهای علمی دارید، بایستی از سلیس بودن و آکادمیک بودن متن مقاله خود اطمینان حاصل کنید.
در بسیاری موارد مقالات Submit شده به دلیل Poor English یا تعداد زیاد خطاهای نگارشی (too many grammar errors)رد میشوند و از نویسنده مسئول (Corresponding Author) خواسته میشود که مقاله را مجدد ویرایش کند. خدمات ویرایش مقالات بصورت نیتیو لایک (native-like) با ضمانت پذیرش مقالات در ژورنالهای معتبر با قیمت بسیار مناسب و رقابتی را از ما بخواهید.قیمت ویرایش مقاله - قیمت ویرایش مقاله isi

محاسبه قیمت

ویرایش مقاله

لطفا جهت تعیین هزینه ویرایش مقاله فایل خود را ارسال کنید.

هزینه ویرایش مقاله بستگی به کیفیت فعلی نگارش متن دارد. به همین دلیل امکان مشخص کردن یک نرخ ثابت برای کارهای ویرایش مقاله وجود ندارد. از این بابت خواهشمندیم فایل خود را برای محاسبه قیمت ویرایش مقاله ارسال کنید.
لطفا فقط فایل وورد ارسال کنید

ارسال فایل بیشتر


×

ترجمه تخصصی لبخند جهت ارائه خدمات و تجربه ای بهتر به شما، از کوکی استفاده می کند.

لطفا با بیان نظر خود ما را در ارتقاء کیفیت این صفحه یاری کنید

میانگین میزان رضایت کاربران 87% آیا مطالب این صفحه برای شما مفید بود؟ happy face unhappy face