می خوای مقاله برای ژورنال سطح بالا چاپ کنی!
پس یه بار برای ترجمه هزینه کن
نیاز به ویرایش نیتیو با گواهی ویرایش داری
بدون واسطه کارتو به مترجم بسپار
نیاز به رفع مشابهت مقاله داری؟
اولین مرکز تخصصی رفع سرقت ادبی در ایران
گزارش مشابهت Ithenticate ارزان ترین در ایران!
صدور گزارش در کمتر از 15 دقیقه

فرمت بندی مقاله | فرمتبندی

دقیق، بدون ابهام، و جامع بنویسید

فرمتبندی مقاله چیست؟

تمامی مجلات علمی دستورالعملی خاص (author guideline) دارند برای تنظیم مقالات از نظر ظاهر، صفحه بندی، محل قرار گیری شکلها و جداول، نوع ارجاع دهی به منابع، تعداد واژگان مقاله، تعداد واژگان چکیده، هایلایت ها و سایر موارد. اگرچه اکثر مجلات بر اساس سبک APA دستورالعمل فرمتبندی رو تعیین می کنند، بعضی ریزه کاری ها باقی میمونه که بایستی بر اساس دستورالعمل خاص مجله برای تنظیم فرمتبندی مقاله انجام شود. مجلات در مورد فرمتبندی و رعایت دستورالعمل فرمتبندی مقاله، حساسیت بسیار زیادی دارند و در صورت عدم رعایت این دستورالعمل فرمتبندی، حتما مقاله شما را رد می کنند. با توجه به ریزه کاری های بسیاری که برای فرمتبندی مقاله وجود دارد، قویا توصیه می کنیم که از خدمات موسسات حرفه ای در این زمینه استفاده کنید. ترجمه لبخند با بیش از 15 سال تجربه فعالیت در زمینه خدمات ترجمه، ویرایش، تهیه محتوا، فرمتبندی، سابمیت و چاپ مقالات، می تواند در این کار به شما کمک کند.
ترجمه لبخند جمعی از متخصص ترین و کار بلدترین مترجمان را در یک جا جمع کرده و خدماتی جامع از ابتدای نگارش مقاله تا مرحله اکسپت و چاپ مقاله در اختیار دوستان قرار می دهد.

مزیت فرمتبندی مقاله با ترجمه لبخند

قبل از هر چیز، خیالتون از فرمتبندی صحیح و دقیق مقاله راحت خواهد بود، زیرا همکارانی که فرمتبندی مقاله در ترجمه لبخند را انجام می دهند کاملا به زبان انگلیسی مسلط هستند و سالها تجربه کار با ژورنالهای علمی را دارند.
هزینه فرمتبندی مقاله در ترجمه لبخند بسیار پایین و رقابتی است، بطوری که بسیاری از مشتریان فرمتبندی مقاله در ترجمه لبخند از دانشجویان خارج کشور هستند.
تمامی امور مربوط به فرمتبندی مقاله و سابمیت در یک روز انجام میگیرد که زمان بسیار کوتاهی است.
به این ترتیب خدمات فرمتبندی مقاله در ترجمه، بسیار دقیق، کم هزینه، و سریع است و به همین دلیل ترجمه لبخند بهترین گزینه برای فرمتبندی و سابمیت مقاله شما است
همچنین تیم متخصصان ترجمه لبخند آماده کمک به شما برای تهیه چکیده مبسوط - چکیده تصویری (graphical abstract) - اندنوت کردن منابع هستند.
برای سفارش فرمتبندی مقاله روی لینک زیر کلیک کنید و مقاله خودتون را ارسال کنید، همکاران ما در ساعات اداری در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس می گیرند تا باقی کار رو انجام بدن. سفارش شما می تواند فقط فرمتبندی یا سابمیت و یا هر دو اینها باشد.

فرمت بندی مقاله به سبک APA

برای فرمت بندی مقاله به سبک APA، نویسندگان میتوانند از تنظیمات پیش فرض و ابزارهای فرمت بندی خودکار که در نرم افزار پردازشگر واژه (word processing program) استفاده کنند یا اینکه تنظیمات را بصورت دستی اعمال کنند.
فرمت بندی صحیح مقاله به خوانندگان اجازه میدهد که بیشتر بر محتوای مقاله تمرکز کند تا به شکل ارائه مطلب.
دستورالعمل فرمت بندی مقاله APA شامل کارهای کلاسی دانشجویان و همچنین مقاله سابمیت شده به نشریه می شود. اگر از سبک APA برای نگارش انواع دیگر متون ستفاده می کنید (برای مثال، محتوای وب سایت، پوستر کنفرانس، یا ارائه پاورپونت)، می توانید از شکل دیگری از فرمت بندی متناسب با نیاز خود استفاده کنید. برای مثال، فاصله خطها و اندازه فونت را به شکلی متفاوت انتخاب کنید. در فرمت بندی مقاله به دستورالعملهای دانشگاه یا مجله در کنار فرمت بندی سبک APA توجه کنید.

سرفصلهای آموزش فرمت بندی مقاله ISI به سبک APA

ترتیب صفحات
صفحه عنوان
فونت
سربرگ
فاصله خطوط
حاشیه صفحه
تنظیمات پاراگراف
سرفصلهای مقاله
نمونه مقاله
سبک APA
×

ترجمه تخصصی لبخند جهت ارائه خدمات و تجربه ای بهتر به شما، از کوکی استفاده می کند.

لطفا با بیان نظر خود ما را در ارتقاء کیفیت این صفحه یاری کنید

میانگین میزان رضایت کاربران 88% آیا مطالب این صفحه برای شما مفید بود؟ happy face unhappy face
نمونه ترجمه آی اس آی ترجمه مقاله مدیریتی ترجمه مقاله حسابداری ترجمه مقاله مهندسی صنایع ترجمه مقاله پزشکی ترجمه مقاله روانشناسی ترجمه مقاله پرستاری ترجمه مقاله بهداشت محیط ترجمه مقاله پریفیوژن قلبی ترجمه مقاله نانو فیزیک ترجمه مقاله نانو فیزیک ترجمه مقاله صنایع غذایی ترجمه مقاله فلسفی ترجمه مقاله ادبی ترجمه مقاله حقوقی ترجمه مقاله تاریخ ادبیات ترجمه مقاله فقهی ترجمه مقاله کشاورزی ترجمه مقاله اقتصادی ترجمه مقاله علوم سیاسی ترجمه مقاله هوش مصنوعی
با ما همراه شوید: اینستاگرام ترجمه لبخند فیسبوک ترجمه لبخند لینکدین ترجمه لبخند تلگرام ترجمه لبخند یوتیوب ترجمه لبخند یوتیوب ترجمه آپارات طراحی و اجرا: خدمات ترجمه لبخند
کلیه حقوق متعلق به دفتر خدمات ترجمه لبخند است.
© 2010-2024
با ما تماس بگیرید:
تلفن ترجمه لبخند02634421844
موبایل ترجمه لبخند09198220164
موبایل ترجمه لبخند 09198385716
ایمیل ترجمه لبخند Labkhand.office@gmail.com