می خوای مقاله برای ژورنال سطح بالا چاپ کنی!
پس یه بار برای ترجمه هزینه کن
نیاز به ویرایش نیتیو با گواهی ویرایش داری
بدون واسطه کارتو به مترجم بسپار
نیاز به رفع مشابهت مقاله داری؟
اولین مرکز تخصصی رفع سرقت ادبی در ایران
گزارش مشابهت Ithenticate ارزان ترین در ایران!
صدور گزارش در کمتر از 15 دقیقه

بهترین سایتهای مشابهت یابی رایگان

مشابهت یابها ابزاری برای تشخیص میزان درصد مشابهت محتوای متنی هستند ، اما نمی توان همیشه به نتایج اعتماد کرد. با توجه به عواقب مرتکب شدن سرقت ادبی، بهتر است یک سرویس مشابهت یاب قابل اعتماد را به کار بگیرید. تعدد نرم افزارهای کنترل سرقت ادبی، در فضای آنلاین باعث شده پیدا کردن یک سامانه مشابهت یاب دقیق زمان بر و مشکل باشد.
به دلیل میزان زیاد محتوایی که در محیط آنلاین وجود دارد، حتی مطلبی که شما خودتان نوشته اید میتواند مصداق سرقت ادبی باشد و تنها راه چاره، چک کردن محتوای متنی با استفاده از سرویسهای مشابهت یاب معتبر است.

مشابهت یابی مقاله انگلیسی با ithenticate فقط 35 هزار تومان


عواقب سرقت ادبی

 • سرقت ادبی حتی اگر تصادفی باشد می تواند منجر به آن گردد که وبسایت شما در لیست سیاه گوگل قرار گیرد.
 • سرقت ادبی به شهرت شما آسیب میزند.
 • سرقت ادبی حتی باعث کنار گذاشتن شما بعنوان یک فعال بازاریابی دیجیتال یا محقق خواهد شد.
اما نگران نباشید. در ادامه لیستی از بهترین سامانه های تشخیص سرقت ادبی رایگان را برای شما تهیه کرده ایم.

معیارهای یک سامانه مشابهت یاب خوب

 1. دقت: این مهمترین ویژگی هر سایت کنترل سرقت ادبی است ( در ادامه تنها سامانه هایی که دقت کافی داشتند به شما معرفی شده اند.)
 2. ارائه خدمات رایگان: مواردی که در ادامه آمده اند همگی دارای خدمات رایگان هستند.
 3. ارئه گزارش جامع: تمام سایت های مشابهت یاب مورد بررسی، منبع اصلی محتوای سرقت شده را مشخص کرده و همچنین متنی که پلاجریزم بالایی با محتوای فردی دیگر دارد را هایلایت می کند.
 4. سهولت کاربرد: بایستی بتوانید به راحتی یک حساب کاربری ایجاد کنید. علاوه براین، دو گزینه ای را معرفی خواهیم کرد که می توانید بدون دردسر و زحمت عضویت، از آن استفاده کنید.
پرسشهای متداول

خیر. هرگونه محتوای متنی می تواند مشمول سرقت ادبی باشد و بایستی از سرقت ادبی چک شوند. موتورهای جستجوگر مانند گوگل، پنالتی سختی برای سایتهایی که مرتکب سرقت ادبی میشوند، در نظر میگیرند.

بهترین راه بازنویسی متن همراه با ذکر منبع اصلی متن است. جهت بازنویسی و رفع سرقت ادبی می توانید از خدمات ترجمه تخصصی لبخند استفاده کنید.

خیر. دریافت گزارش مشابهت توصیه می شود، اما انتشار متنی که کپی یا مصداق پلاجریزم است، جرم است.

تنها با پرداخت 35 هزار تومان و صرف 15 دقیقه گزارش ithenticate دریافت کنید.

(استفاده از گرامرلی برای بررسی گرامری متون آکادمیک توصیه نمی شود)

گرامرلی یکی از مشابهت یابهای خوب محسوب می شود. گرامرلی فروشگاهی است که هر آنچه را که تولید کننده محتوا یا ناشر ممکن است به آن نیاز داشته باشد، پوشش می دهد. امکان دریافت گزارش مشابهت و همچنین گزارش اشکالات گرامری، در سرویس گرامرلی وجود دارد. البته استفاده از خدمات گرامر چک این سرویس برای مقالات علمی توصیه نمی شود. نکته ای که در استفاده از خدمات رایگان گرامرلی متوجه می شوید این است که این سرویس نتوانست جملاتی که تنها بخشی از آن دارای مشابهت بودند، را تشخیص دهد.
مشابهت یاب رایگان گرامرلی
مشابهت یاب رایگان گرامرلی

نکات مثبت

 • نیازی به ایجاد حساب کاربری نیست: با ابزار کنترل پلاجریزم رایگان، می توانید متن خود را کپی و پیست یا آپلود کنید، بدون اینکه اطلاعات شخصی خود را ارائه دهید.
 • ظرف مدت چند ثانیه محتوای شما چک می شود: این ابزار مشابهت یاب بسیار سریع عمل می کند. به محض آنکه متنی را که می خواهید از نظر سرقت ادبی چک کنید، وارد می کنید، گرامرلی نه تنها میلیاردها صفحه وب را چک می کند، بلکه پایگاه های داده آکادمیک ProQuest را نیز بررسی می کند؛ بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که محتوای شما اورجینال بوده و عاری از پلاجیاریسم است.

نکات منفی

 • دریافت گزارش همراه با جزئیات در بخش رایگان وجود ندارد - نسخه رایگان این ابزار تنها به شما نشان می دهد که متن شما سرقت ادبی دارد، اما باید اشتراک پولی داشته باشید تا بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد متن خود کسب کنید.

نتیجه گیری کلی

 1. گزنیه های پولی :  اشتراک ماهانه، فصلی و سالیانه و همچنین پنلهای تجاری
 2. سطح دقت :  جملاتی که 100% مشابهت داشتند را تشخیص میدهد، اما جمله ای که مقداری از آن سرقت ادبی دارد را تشخیص نمی دهد.
 3. سهولت استفاده:   امکان کپی و پیست مستقیم یا آپلود فایل به شکلی ساده
 4. گزینه های رایگان:   می توان از ابزار کنترل پلاجریزم آنلاین و همچنین نرم افزار grammarly، کنترل املا و کنترل گرامر به صورت رایگان استفاده کرد.

مشابهت یاب رایگان گرامرلی 2
مشابهت یاب رایگان گرامرلی 2
از بین تمام ابزارهای مشابهت یابی که تست کردیم، بطور قطع، plagiarisma یکی از بهترینهاست. در محتوایی که قسمتی از آن سرقت ادبی دارد، این ابزار نشان داد که تنها 42درصد از متن جدید است. در محتوایی که کاملا پلاجریزم داشت، این ابزار به درستی تصدیق کرد که 0% از متن جدید و اورجینال است (مشابهت 100 درصد).
در صورتی که متن ارسالی مشمول سرقت ادبی باشد، plagiarisma علاوه بر مشابهت یابی، می تواند گرامر متن را هم چک کرده و محتوا را بازنویسی کند (اگرچه این سرویس هزینه دارد و لازم به توضیح نیست که برای متون تخصصی و آکادمیک کاربرد ندارد). این سرویس بیش از 190 زبان را پوشش میدهد. اگر از جمله کاربرانی باشید که حق عضویت پرداخت کرده اید از امکانات بیشتری بهره می گیرید. از جمله پلاجریزم چک بین دو سند؛ بازنویسی متن، همچنین امکان بررسی یک متن بدون محدودیت.
مشابهت یاب رایگان پلاجریزما
نتیجه گزارش مشابهت پلاجریزما برای فایلی که بازنویسی شده
مشابهت یاب رایگان پلاجریزما
نتیجه گزارش مشابهت پلاجریزما برای فایلی که بازنویسی شده

نکات مثبت

 • لیست رفرنسهای مشابهت: حتی نسخه رایگان plagiarisma لیست رفرنسهای مشابهت را ارائه میدهد. به این ترتیب می توانید منابع مرتبط را در متن خود ذکر کنید. همچنین می توانید دقیقا مشاهده کنید که مولف مطالب خود را از کدام منبع گردآوری می کند.
 • دسترسی آسان به سرویس مشابهت یاب: این سرویس در پلتفرمهای مختلفی قابل دسترس است حتی در نسخه رایگان از جمله در سیستم عامل ویندوز، اندروید و حتی سیستم عامل بلکبری.
 • تضمین رضایت و بازگشت وجه: اگر به تازگی حق عضویت مجدد پرداخت کرده اید و مایل به ادامه استفاده از این سرویس نیستید، ظرف سه روز مبلغ پرداخت شده به شما بازگردانده می شود.

نکات منفی

 • در استفاده از این ابزار مشابهت یاب محدودیت دارید: اگر تصمیم ندارید که حق عضویت خود را شارژ کنید، فقط می توانید سه بار در روز از این مشابهت یاب رایگان استفاده کنید. از همه مهمتر، بدون حساب کاربری، 2000 کلمه یا کمتر را در هر مرحله می توانید بررسی کنید.
 • نتایج، متفاوت هستند: می توانید با استفاده از موتور جستجوگر گوگل یا بینگ، پلاجریزم چک را اجرا کنید. بسته به موتور جستجو، در هنگام انجام تست، نتایجی که دریافت کردیم، متفاوت بودند. اگر این ابزار تمام منابع را بطور همزمان جستجو می کرد، بسیار بهتر بود.

نتیجه گیری کلی

 1. گزنیه های پولی :  گزینه های روزانه، ماهانه، فصلی یا سالیانه در دسترس هستند
 2. سطح دقت :  تقریبا مطلوب؛ تقریبا تمام محتوایی که سرقت ادبی شده را طبق آنچه تست شد، مشخص می کند.
 3. سهولت استفاده:  می توانید به سادگی محتوا را کپی و پیست کرده یا اسناد را آپلود کنید
 4. گزینه های رایگان:   سه بررسی سرقت ادبی روزانه، به اضافه یک کنترل گرامر

مشابهت یاب رایگان پلاجریزما 2
نتیجه گزارش مشابهت پلاجریزما برای فایلی که کاملا کپی شده
مشابهت یاب رایگان پلاجریزما 2
نتیجه گزارش مشابهت پلاجریزما برای فایلی که کاملا کپی شده
مشابهت یاب دیگری که تقریبا در تست های پلاجریزم ما مطلوب به نظر می رسید، PaperRater است. این ابزار گرامر و املای کلمه را نیز چک می کند. استفاده از PaperRater از طریق وبسایت آن رایگان است، اگرچه در صورتی که بخواهید تعداد نامحدودی گزارش بگیرید، لازم است عضویت پولی را انتخاب کنید. نتایج حاصل از سامانه مشابهت یاب PpaerRater کاملا دقیق به نظر رسیدند. این ابزار بیشتر جملات دارای پلاجریزم را در محتوای ویرایش شده مشخص کرد و نشان داد که 59درصد از متن جدید است. این سرویس در متنی که به طور کامل سرقت ادبی داشت، کمی بدتر عمل کرد. به طوری که نشان داد که 11درصد از متن مشابهت دارد. PaperRater کار جالبی را در شناسایی منبع محتوای دارای پلاجریزم نیز انجام داد و URL درست را در هر دو متن مشخص کرد.
مشابهت یاب رایگان پیپر ریتر
نتیجه گزارش مشابهت Paper Rater برای فایلی که بازنویسی شده
مشابهت یاب رایگان پیپر ریتر
نتیجه گزارش مشابهت Paper Rater برای فایلی که بازنویسی شده

نکات مثبت

 • حساب اصلی پر کاربرد: با نسخه رایگان PaperRater می توانید تا پنج صفحه و مجموعا 50 مورد در ماه، را در یک لحظه گزارش مشابهت بگیرید. نسخه رایگان، کنترل گرامر، چک املا و پیشنهاداتی در مورد نگارش نیز ارائه می دهد.
 • بسیار سریع: این سرویس در پلتفرمهای مختلفی قابل دسترس است. حتی در نسخه رایگان از جمله بواسطه هوش مصنوعی دقیق این مشابهت یاب، متن شما ظرف مدت کوتاهی (10تا 15 ثانیه) چک خواهد شد.
 • بی نام و نشان ماندن: بدون ایجاد حساب کاربری، دادن اطلاعات شخصی یا دانلود هر مطلبی، می توانید از پلاجریزم یاب آنلاین PaperRater استفاده کنید.
 • ارائه نکات نگارشی خوب: وقتی از گزینه کنترل گرامر و املای PaperRater استفاده کنید، بازخورد خوبی به شما خواهد داد. بنابراین، در آینده اشتباه نخواهید کرد.

نکات منفی

 • می توانست ارزانتر باشد: نسخه پولی PaperRater در مقایسه با مشابهت یاب های دیگر کمی گرانقیمت است. امکان ثبت نام ماهانه و سالانه وجود دارد.
 • نتایج قطعی نیستند: عباراتی که با منبع دیگری پلاجریزم دارند، دقیقا مشخص نمی شوند، مگر اینکه از نسخه پولی PaperRater استفاده کنید. این عدم دقت در مشابهت یابی، شما را مستاصل می کند که آیا لازم است قسمت خاصی از متن را بازنویسی کنید یا خیر.
 • تبلیغات آزار دهنده: به نظر من نسخه رایگان این نرم افزار تبلیغات آزاردهنده بسیار زیادی دارد.

نتیجه گیری کلی

 1. گزنیه های پولی :  گزینه های روزانه، ماهانه یا بطور فصلی یا سالیانه در دسترسبا پرداخت ماهانه، می توانید از تخفیف اشتراک سالیانه بهره گیرید.
 2. سطح دقت :  بسیار خوب؛ بنابر تست هایی که انجام دادیم، بیشترین میزان محتوای پلاجریزم شده برایمان مشخص شد.
 3. سهولت استفاده:  می توانید به سادگی محتوا را کپی و پیست کرده یا اسناد را آپلود کنید. با کپی و پیست یا آپلود ساده اسناد می توان متن را از طریق این مشابهت یاب بررسی کرد.
 4. گزینه های رایگان:   بررسی اسناد پنج صفحه ای، 50 بررسی درماه، 10 گزارش مشابهت، کنترل گرامر و پیشنهادات نگارشی در دسترس شماست.

مشابهت یاب رایگان پیپر ریتر 2
نتیجه گزارش مشابهت PaperRater برای فایلی که کاملا کپی شده
مشابهت یاب رایگان پیپر ریتر 2
نتیجه گزارش مشابهت PaperRater برای فایلی که کاملا کپی شده
CopyLeak یکی از دقیقترین مشابهت یاب هایی است که تابحال تست کردیم. این ابزار 63% مشابهت در متن بازنویسی شده، 100% مشابهت در متن کاملا کپی شده را پیدا کرد. با وجود محدودیتها در استفاده رایگان از سرویس CopyLeak، این سرویس همچنان یکی از بهترین نرم افزارهای تشخیص سرقت ادبی است. اگر دانشجو هستید یا فقط گهگاهی لازم است از مشابهت یابها استفاده کنید، نسخه رایگان آن برای شما ایده آل است. اما اگر اغلب نیاز به مشابهت یابی اسناد خود دارید، احتمالا لازم باشد که یک حساب پولی از این مشابهت یاب داشته باشید.
مشابهت یاب رایگان کپی لیکس
نتیجه گزارش مشابهت Copay Leaks برای فایلی که بازنویسی شده
مشابهت یاب رایگان کپی لیکس
نتیجه گزارش مشابهت Copy Leaks برای فایلی که بازنویسی شده

نکات مثبت

 • گزارش عالی: گزارش CopyLeaks محتوایی که سرقت ادبی شده را در کنار متن اصلی قرار می دهد تا بتوان به آسانی مقایسه را انجام داد. همچنین بر محتوایی تاکید دارد که دقیقا یکسان است.
 • تنها برای سرویسی که نیاز دارید، هزینه پرداخت می کنید: با سیستم اعتباری CopyLeaks، از بین برنامه های متعدد می توانید انتخاب کنید. اگر فکر می کنید که اغلب از این سرویس استفاده خواهید کرد، می توانید اشتراک ماهیانه بگیرید یا اگر گهگاه لازم است مشابهت یابی انجام دهید، یک بسته اعتباری خریداری کنید (هر اعتبار برای بررسی متن حاوی 250 کلمه، مناسب است).
 • داشبورد جامع: بدون ایجاد حساب کاربری، دادن اطلاعات شخصی یا دانلود هر مطلبی، ازروی داشبورد CopyLeaks، می توانید به تمام اسناد و گزارشات پیشین خود دسترسی داشته و همچنین اعتبار باقیمانده و وضعیت اشتراک خود را مشاهده کنید.
 • نیازی به حدس زدن ندارید: CopyLeaks، URLهای دقیقی ارائه می دهد که نشان می دهد که محتوای دارای پلاجریزم از آنجا گرفته شده است از جمله درصد کلماتی که با متن منبع یکسان هستند.

نکات منفی

 • برای کاربرانی که اغلب به مشابهت یابی نیاز دارند، مطلوب نیست: اگر تصمیم دارید که با نسخه رایگان به کار خود ادامه دهید، تنها ده اعتبار در ماه (2500 واژه) در اختیار دارید.
 • لازم است حساب کاربری داشته باشید: عباراتی که با منبع دیگری پلاجریزم دارند، دقیقا مشخص نمی شوند. برای استفاده از این نرم افزار کنترل پلاجریزم، ابتدا لازم است یک حساب کاربری ایجاد کنید. در حالیکه فرایند ساخت حساب کاملا ساده است، اما اگر قصد داشته باشید به سرعت و با کمترین دردسرد متنی را از نظر سرقت ادبی چک کنید، این روند ایده آل نیست.

نتیجه گیری کلی

 1. گزینه های پولی :  یک اشتراک یا اعتبار ماهانه خریداری می کنید.
 2. سطح دقت :  تقریبا بی نقص؛ به نحوی که تقریبا تمام متن سرقت شده را مشخص می کند.
 3. سهولت استفاده:  برای استفاده باید یک حساب کاربری ساخته شود اما داشبود آن روشن و شفاف است.
 4. گزینه های رایگان:   10 اعتبار با 2500 واژه در ماه: دو گزارش مشابهت همزمان، پشتیبانی در کمترین درجه اولویت

مشابهت یاب رایگان کپی لیکس 2
نتیجه گزارش مشابهت CopyLeaks برای فایلی که کاملا کپی شده
مشابهت یاب رایگان کپی لیکس 2
نتیجه گزارش مشابهت CopyLeaks برای فایلی که کاملا کپی شده
PlagScan یک مشابهت یاب پولی است، اگرچه که یک تست رایگان به هر کس ارائه می دهد. با آن می توانید تعداد محدودی کلمه را بدون پرداخت هزینه یا استفاده از اطلاعات کارت اعتباری کنید چک کنید. PlagScan برای همه قابل خریداری است و شامل بسته هایی مختص مدارس، کسب و کارها و افراد است. PlagScan نیز در تست های کوچک ما سربلند بیرون آمد. این سیستم مشابهت یاب توانست مشخص کند که 4/46درصد از متن بازنویسی شده مشابهت دارد و همچنین 96.1 درصد از متنی که کاملا کپی بود، دارای مشابهت تشخیص داده شد.
مشابهت یاب رایگان پلاگ اسکن
نتیجه گزارش مشابهت Plag Scan برای فایلی که بازنویسی شده
مشابهت یاب رایگان پلاگ اسکن
نتیجه گزارش مشابهت Plag Scan برای فایلی که بازنویسی شده

نکات مثبت

 • چندین منبع را چک می کند: تمام اسنادی که به مشابهت یاب قدرتمند PlagScan داده می شوند، با بیش از 20 هزار ژورنال، چک می شوند و حتی با اسنادی مقایسه می شوند که توسط کاربران دیگر PlagScan بررسی شده اند.
 • حداکثر امنیت: PlagScan از رمزگذاری SSL 256 بیتی استفاده می کند، بنابراین می توانید مطمئن باشید که جای اطلاعات شما امن است.
 • از هر زبانی می توانید استفاده می کنید: مهم نیست که متن شما به چه زبانی نوشته شده است، PlagScan آن متن را متوجه خواهد شد.
 • گزارشات به راحتی برایتان قابل دسترس است: دانلود گزارش پلاجریزم، چه به صورت PDF یا مایکروسافت Word- به سادگی کلیک روی یک دکمه است.

نکات منفی

 • نسخه رایگان محدود: با نسخه رایگان PlagScan، تنها می توانید 2000 واژه را از نظر سرقت ادبی چک کنید. زمانی که به حدنصاب استفاده رایگان رسیدید، اگر بخواهید همچنان از این مشابهت یاب استفاده کنید، باید بابت آن هزینه پرداخت کنید.
 • بررسی ها ممکن است با تاخیر همراه باشند: بسته به عواملی مانند اندازه سند و بارگذاری سرور، ممکن است کنترل پلاجریزم به ده دقیقه یا بیشتر زمان نیاز داشته باشد.

نتیجه گیری کلی

 1. گزینه های پولی :  قیمت گذاری برای کاربران خصوصی، نهادهای آموزشی یا تجاری، متفاوت است.
 2. سطح دقت :  بالاترین درصد مشابهت را برای متنی که 100% کپی بود، گزارش کرد.
 3. سهولت استفاده:  کار با رابط کاربری ساده است، به نحوی که به آسانی می توانید متن را وارد کرده، فایل را آپلود یا محتوای وب را وارد نمایید.
 4. گزینه های رایگان:   می توانید تا 2000کلمه را با تست رایگان PlagScan مشابهت یابی کنید

مشابهت یاب رایگان پلاگ اسکن 2
نتیجه گزارش مشابهت Plag Scan برای فایلی که کاملا کپی شده
مشابهت یاب رایگان پلاگ اسکن 2
نتیجه گزارش مشابهت Plag Scan برای فایلی که کاملا کپی شده

بهترین سایت مشابهت یاب رایگان - جمع بندی

تمامی سرویسهای مشابهت یاب که در بالا لیست شده اند، از دقت کافی برخوردار هستند و از آنجا که هر یک از این مشابهت یابها کار خود را به درستی انجام می دهند، بسته به نیازتان، ممکن است یکی از آنها نسبت به بقیه بهتر به نظر برسد.
اگر می خواهید سریعا سندی را بررسی کنید و نمی خواهید با ساخت یک حساب، خود را به زحمت بیاندازید، مشابهت یابهایی مانند PaperRater یا Plagiarisma مطلوب هستند. این وبسایت ها برای دانشجویان، نویسندگان و تمام کسانی مطلوب هستند که تنها می خواهند چند گزارش مشابهت در هفته دریافت کنند و نمی خواهند هزینه ای پرداخت کنند.
اما اگر به دنبال مشابهت یابی هستید که گزارشات کاملی با صفحه کاربری جامع و کامل به شما ارائه دهد، می توانید از CopyLeaks، Grammarly یا PlagScan استفاده کنید. این مشابهت یابها برای کسب و کارها و اساتیدی مناسب هستند که به دنبال یک چک کننده پلاجریزم قدرتمند هستند و پرداخت هزینه بابت آن برایشان اهمیتی ندارد (اما اگر نیاز شما حداقل است، هر دوی آنها را می توان به صورت رایگان استفاده کرد).
اگر همچنان مطمئن نیستید که کدامیک از این مشابهت یابها برای شما بهترین گزینه است، یکی را امتحان کنید! گاهی این موضوع بستگی به شخص دارد و شما نمی دانید که کدامیک برایتان در ارجحیت خواهد بود مگر اینکه یکبار آن را امتحان کنید. در پایان، مهم نیست که تصمیم دارید از کدامیک از این نرم افزارهای کنترل سرقت ادبی استفاده کنید، تست های ما ثابت کرده اند که به مشکلی برنخواهید خورد.

برای مقایسه سریع این مشابهت یابها به جدول زیر نگاهی بیاندازید:

مقایسه بهترین سایتهای رایگان مشابهت یاب
مشابهت یاب نوع متن دقت تشخیص
Grammarly درصد مشابهت واقعی (50%)درصد مشابهت تشخیص داده شده (0%) 0%
درصد مشابهت واقعی (100%)درصد مشابهت تشخیص داده شده (100%) 100%
Plagirarisma درصد مشابهت واقعی (50%)درصد مشابهت تشخیص داده شده (58%) 58%
درصد مشابهت واقعی (100%)درصد مشابهت تشخیص داده شده (100%) 100%
PaperRater درصد مشابهت واقعی (50%)درصد مشابهت تشخیص داده شده (41%) 41%
درصد مشابهت واقعی (100%)درصد مشابهت تشخیص داده شده (89%) 89%
CopyLeaks درصد مشابهت واقعی (50%)درصد مشابهت تشخیص داده شده (63%) 63%
درصد مشابهت واقعی (100%)درصد مشابهت تشخیص داده شده (100%) 100%
PlagScan درصد مشابهت واقعی (50%)درصد مشابهت تشخیص داده شده (53.6%) 53.6%
درصد مشابهت واقعی (100%)درصد مشابهت تشخیص داده شده (96.1%) 96.1%

liveChat
×
راه های ارتباط با ما:
×

ترجمه تخصصی لبخند جهت ارائه خدمات و تجربه ای بهتر به شما، از کوکی استفاده می کند.

لطفا با بیان نظر خود ما را در ارتقاء کیفیت این صفحه یاری کنید

میانگین میزان رضایت کاربران 85% آیا مطالب این صفحه برای شما مفید بود؟ happy face unhappy face
نمونه ترجمه آی اس آی ترجمه مقاله مدیریتی ترجمه مقاله حسابداری ترجمه مقاله مهندسی صنایع ترجمه مقاله پزشکی ترجمه مقاله روانشناسی ترجمه مقاله پرستاری ترجمه مقاله بهداشت محیط ترجمه مقاله پریفیوژن قلبی ترجمه مقاله نانو فیزیک ترجمه مقاله نانو فیزیک ترجمه مقاله صنایع غذایی ترجمه مقاله فلسفی ترجمه مقاله ادبی ترجمه مقاله حقوقی ترجمه مقاله تاریخ ادبیات ترجمه مقاله فقهی ترجمه مقاله کشاورزی ترجمه مقاله اقتصادی ترجمه مقاله علوم سیاسی ترجمه مقاله هوش مصنوعی
با ما همراه شوید: اینستاگرام ترجمه لبخند فیسبوک ترجمه لبخند لینکدین ترجمه لبخند تلگرام ترجمه لبخند یوتیوب ترجمه لبخند یوتیوب ترجمه آپارات طراحی و اجرا: خدمات ترجمه لبخند
کلیه حقوق متعلق به دفتر خدمات ترجمه لبخند است.
© 2010-2024
با ما تماس بگیرید:
تلفن ترجمه لبخند02634421844
موبایل ترجمه لبخند09198220164
موبایل ترجمه لبخند 09198385716
ایمیل ترجمه لبخند Labkhand.office@gmail.com